corazon k7

KEITO K7

Wielofunkcyjne Urządzenie Diagnostyczne KEITO K7

Jest precyzyjnym komputerowym urządzeniem pomiarowym przeznaczonym do używania w aptekach, a także w szpitalach, gabinetach lekarskich, centrach diagnostycznych, gabinetach odnowy biologicznej, itp

KEITO wykonuje następujące pomiary:

  • ważenie (do 150 kg) z dokładnością do 100 g
  • mierzenie wzrostu (do 205 cm) z dokładnością do l cm
  • mierzenie ciśnienia z dokładnością do 1mm Hg.
  • mierzenie tętna
  • POMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ ORAZ ANALIZA RYTMU SERCA

KEITO ma następujące funkcje:

  • Statystyczna analiza pomiarów
  • Ustalenie granic idealnej masy ciała
  • Obliczanie współczynnika masy ciała
  • Klasyfikacja mierzonej osoby według standardów W.H.O.
  • Wydruk kompletnego protokołu ze wszystkimi zmierzonymi danymi i zaleceniami W.H.O.

Urządzenie pracuje po wrzuceniu żetonu (lub monety) lub włożeniu karty elektronicznej (chipowej).Proces pomiarowy jest całkowicie zautomatyzowany.

Żeton tzw."srebrny" (lub moneta 1 zł) zapewnia wykonanie pomiarów wzrostu i wagi.

Żeton tzw."złoty" (lub moneta 2 zł) uruchamia pełny cykl pomiarów, w którym oprócz wzrostu i wagi wykonywany jest pomiar ciśnienia krwi, tętna oraz, w wersji KEITO PLUS, zawartości tkanki tłuszczowej.

Przy używaniu karty elektronicznej nie trzeba wrzucać monet lub żetonów.

k7-zeton

ZAUTOMATYZOWANY PROCES POMIAROWY

Proces mierzenia danej osoby jest sterowany przez instrukcje wydawane głosem. Zwięzłe zapowiedzi głosowe, polecenia głosowe i kolejno podświetlane obrazki na ekranie urządzenia prowadzą badającą się osobę krok po kroku przez cały cykl pomiarowy. Ciśnienie krwi i tętno mierzone są na nadgarstku. Jest to komfortowy sposób, pozwalający uniknąć dokuczliwej konieczności rozbierania się do pomiaru. Precyzyjny układ pomiarowy i specjalistyczne oprogramowanie zapewniają uzyskanie takich samych wyników, jak przy klasycznej metodzie pomiaru ciśnienia.

Szczególnie atrakcyjne jest wykonywanie pomiarów przy użyciu kart elektronicznych.

Zapewnia to wiele korzyści i satysfakcji zarówno osobie mierzonej, jak i właścicielowi KEITO. Na karcie rejestrowana jest data i godzina mierzenia oraz wyniki wykonywanych pomiarów. Na karcie można zapamiętać 20 kolejnych wyników. Dzięki temu po wielokrotnych pomiarach można wydrukować w formie histogramu trend ciśnienia i wagi danej osoby. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które chcą regularnie kontrolować swoją wagę lub ciśnienie. Kartami dysponuje właściciel KEITO. Może je wydawać odpłatnie lub jako prezent dla stałych klientów. Elegancka i modna karta elektroniczna staje się więc równocześnie nowoczesnym i skutecznym środkiem marketingowym dla właściciela np. apteki. Dziesięć kart jest dostarczanych nieodpłatnie z urządzeniem.

Pomiar tkanki tłuszczowej odbywa się przez pomiar impedancji. Mierzona jest impedancja pomiędzy dłońmi trzymanymi na uchwytach. Uchwyty pełnią rolę elektrod pomiarowych. Zaawansowane oprogramowanie przy uwzględnieniu masy, wieku i płci pozwala precyzyjnie ustalić wskaźnik tkanki tłuszczowej.Na urządzeniu jest umiejscowiona powierzchnia, która może być wykorzystana przez właściciela do umieszczania reklam, ofert i aktualnych dziennych propozycji, ewentualnie może być to powierzchnia do wynajęcia np. dla niektórych dostawców.KEITO waży 50 kg i jest wyposażony w kółka umożliwiające łatwe przemieszczanie. Do ustawienia urządzenia potrzeba tylko 0,2 m2, co ma duże znaczenie głównie tam, gdzie jest wymagana duża oszczędność miejsca.

"KEITO" komunikuje się z osobą dokonującą pomiaru wydając komunikaty głosem po polsku. Są to polecenia dla danej osoby oraz komunikaty o stanie procesu pomiarowego.

Galeria