ofirmie

O firmie

Nasi Partnerzy

Przedsiębiorstwo Urządzeń Automatyki Sp. z o.o. powstało w maju 1989r. w Katowicach. PROWAG utworzyli inżynierowie doświadczeni w produkcji wag, metrologii ważenia i naważania. W roku 1996 decyzją Urzędu Patentowego RP Przedsiębiorstwo zarejestrowało swój znak towarowy pod numerem R 116085.

Specjalizujemy się w produkcji, montażu, oprogramowaniu wag pomostowych, samochodowych, zbiornikowych, kontenerowych, układów naważania, wizualizacji procesów ważenia. Wykonano ok. 350 różnego typu wag na terenie całego kraju. Wagi uzyskały zatwierdzenie typu i certyfikaty Głównego Urzędu Miar w Warszawie. P.U.A. PROWAG Katowice jako główny dystrybutor hiszpańskiej firmy UTILCELL z Barcelony oferuje na naszym rynku szeroką gamę przetworników tensometrycznych od 2kg do 70t oraz kilkadziesiąt różnego rodzaju akcesoriów do czujników. Są to czujniki do wag pomostowych, platformowych, zawiesi, wag samochodowych, dozowników i wag kontrolnych. Ich znakomita jakość dobrze koresponduje z ceną. Wszystkie czujniki swoją jakość mają potwierdzoną europejskimi certyfikatami i są oznaczone znakiem CE.

Jako dystrybutor hiszpańskiej firmy KEITO oferujemy WIELOFUNKCYJNY APARAT DIAGNOSTYCZNY "CORAZON" służący do kompleksowych pomiarów (badań) : wzrostu, wagi, ciśnienia tętniczego i zawartości tkanki tłuszczowej w organiĄmie człowieka.Firma PROWAG współpracuje z firmą VITAKO w zakresie dostawy analizatorów składu ciała.

certyfika utilcell